U okviru programa muzičke redakcije Kulturnog centra Novoga Sada u nedelju 12. maja 2024. u 12.00 časova u klubu „Tribina mladih“ deca će imati priliku da se druže s autorkom dečjih radijskih emisija Mirjanom Petrušić – Zmajjovanom, koja uređuje radijske emisije „Dečji budilnik“, „A sad ja“ i „Tinejdž svet“ na RNS1, RTV.
U druženju sa decom pričaćemo zašto je važan radio kao medij koji budi i razvija maštu i na koji način i oni kao deca mogu da učestvuju u našem radijskom dečjem programu.
Pričaćemo o radiju, radijskim zanimanjima i dečjim emisijama na RNS1, u kojima deca imaju priliku da budu članovi radio-družine „Zmajevci“ kao naši mali novinari, radio-voditelji ili glumci pred mikrofonom. Ulaz je slobodan za svu decu koja vole da maštaju i stvaraju.
Ostavi komentar